Aktuálisan nyitott állások a PlayVR-nál

Játékmester részmunkaidőben

Legyél te is a PlayVR játékmester csapat része! Ha szereted a VR világát, szeretsz emberekkel dolgozni és szimpatikus a PlayVR, akkor jelentkezz játékmesternek! A részmunkaidős állást első sorban tanulmányok melletti munkának javasoljuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Virtuális valóság játékok és élmények vezetése magyarul és angolul
  • A PlayVR játékmesteri rendszerének részletes betanulása
  • Játékosok fogadása és kiszolgálása, recepciós feladatok
  • A legjobb vendégélmény biztosítása
  • VR játékok tesztelése és betanulása
  • Pénztárgép kezelése és napi zárás
  • VR eszközpark haladó szintű kezelése
  • A VR felszerelés és terem tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vevőközpontúság, jó emberismeret
  • Kiváló kommunikációs készség felnőttekkel és gyerekekkel egyaránt
  • Stresszhelyzetek kiváló kezelése
  • Humoros, nyitott, jó hangulatú személyiség
  • Játékok és szórakoztatás szeretete, showman alkat
  • Érdeklődés a VR technológia iránt, műszaki affinitás
  • Excel táblázatok felhasználó szintű kezelése
  • Precizitás
  • Elhivatottság
  • Terhelhetőség
  • Angol nyelvtudás

Az időbeosztás alkalmi munkára:

  • Heti 2-3 nap, 8-12 órás munkanapok
  • Te adod meg, hogy melyik napokon tudsz jönni dolgozni
  • Hétvégi és ünnepnapi munkavégzés szükséges

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat turizmus, idegenvezetés, szórakoztatás területen
  • Tapasztalat vendéglátás területen

Munkavégzés helye: PlayVR Élményközpont, 1134 Budapest, Róbert Károly krt. 67. Domus, 1. emelet.

Amit kínálunk:

  • Bevezetünk a virtuális valóság világába
  • Egy izgalmas és új technológiával dolgozhatsz
  • Barátságos környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Bejelentett egyszerűsített foglalkoztatás munkaviszony
  • Akár nettó 2.050Ft / óra fizetés
  • Végtelen VR játéklehetőség

  • Küldd el fényképes önéletrajzodat az info@playvr.hu e-mail címre.
  • Motivációs levél csatolása előnyt jelent.
Eszköz 2

Ha érdekel a bérlés, hívj minket és megbeszéljük a részleteket!

+36 20 212 2201